CategoriesPlanery

Planer na ścianę z plexi – co to jest, skąd pomysł?

Czy często zdarza Ci się zgubić kartkę z ważnymi zapiskami, rzeczami, które sobie zaplanowałeś na dany dzień lub nawet miesiąc? Wszyscy znamy to uczucie, kiedy nie pamiętasz co jeszcze miałeś do zrobienia, a zapisków nie można już znaleźć.

Wychodząc na przeciw takim problemom, ale też z pasji do pięknych wnętrza stworzyliśmy nasze minimalistyczne planery z plexi. Planer na ścianę, lodówkę lub biurko. Od Ciebie zależy, który format będzie idealnym dla Ciebie.. Zacznijmy od początku!

Czemu planer z plexi?

Najważniejszym elementem we wnętrzu jest funkcjonalność. Uwielbiamy tworzyć produkty, które będą cieszyły się swoją świetnością przez wiele lat. Planer z plexi daje nam takie możliwość. Możesz zapisywać wszystko co ważne, zmazywać, zakreślać, zaznaczać odpowiedni miesiąc czy rok. Tak więc nie musisz co roku kupować nowego planera kuchennego, czy na biurko. To inwestycja na wiele lat. Uniwersalność, funkcjonalność połączyliśmy z wyjątkowym designem, który sprawi, że każde wnętrze nabierze oryginalnego charakteru. Planer z plexi świetnie sprawdzi się również jako dekoracja na pustą ścianę. Plexi jest dużo lżejsze niż szkło, dlatego możesz bez problemu zawiesić planer na lodówce oraz z lekkością go przenieść. To również bezpieczna opcja w sytuacji, kiedy posiadasz dzieci. Masz pewność, że nasz planer jest bezpieczny w użytkowaniu.

Co tworzymy? I po co?

Kochamy piękne wnętrza, kochamy tworzyć i uwielbiamy, kiedy temu wszystkiemu towarzyszy jakość oraz funkcjonalność. Planer to  co nieodłączny element naszego życia codziennego. Ważne spotkania, wiele spraw na głowie oraz wyjazdy. Potrzebowaliśmy miejsca, gdzie to wszystko zapiszemy, notatki będą na widoku, ale… nie zagracą wizualnie przestrzeni.  A jeśli my tak mamy, to pewnie i sporo z Was? A już napewno sporo z Was, którzy kochają dobry design i ponadczasowość!

I tak zrodził się pomysł stworzenia planerów na lata. Planerów z plexi, które wpasowują się w najnowsze trendy, a jednocześnie ułatwiają codzienne życie.

Pomyśl tylko – czy nie lepiej postawić na jeden, uporządkowany planer, niż kilkanaście karteczek z notatkami, albo papierowy planer, który np. w kuchni dość szybko może się ubrudzić?

Nasze planery to wybór na lata! Dzięki strukturze plexi, możesz zapisywać wszystko co ważne kredowymi markerami, a kiedy skończy się dany miesiąc, tydzień – zmazać to co niepotrzebne, a zostawić to co być może się powtórzy lub zapisać wszystko na nowo.

Ułatw sobie planowanie. Jesteśmy pewni, że dobrze rozplanowany czas to o wiele spokojniejsza głowa. Masz pewność, że nie zapomnisz o urodzinach przyjaciółki, dentyście lub zebraniu w szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *