CategoriesPlanery

Planer od Planno – jaki najlepiej wybrać?

Zastawiasz się jaki planer spośród naszych propozycji będzie dla Ciebie idealny? Wybór może nie być łatwy, ale postaramy się podpowiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę. Przygotowaliśmy kilka propozycji, z myślą o wielu osobach, które nie wyobrażają sobie dnia, miesiąca lub tygodnia bez zaplanowania. Mamy nadzieję, że dzięki naszym planerom planowanie spodoba się również tym z Was, którzy nigdy tego nie robili. Naszym zdaniem porządek w kwestii planowania dnia codziennego, przekłada się na porządek i spokój wewnętrzny. A przecież to bardzo ważne, prawda?

Rodzinne planowanie – duży planer miesięczny

Jeżeli razem z rodziną lubicie zaplanować z góry cały miesiąc, zajęcia dodatkowe, wizyty u lekarzy, wycieczki, korepetycje itd, to najlepszym wyborem będzie planer ścienny w wymiarze 50×70. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja pustej ściany, ale przy okazji to idealne miejsce, gdzie wszyscy członkowie rodziny będą mieli codzienny wgląd do wszystkich notatek. Największy z dostępnych planerów jest mocowany na tak zwane dystanse. Do planera dobierz zestaw pisaków kredowych przeznaczonych do naszych planerów. Dzięki temu każdy z rodziny może mieć swój własny kolor, dzięki czemu nie mowy o pomyłkach.

Miesięczny planer na lodówkę i nie tylko – klasyczne rozwiązanie w nowoczesnej odsłonie

Szukasz idealnego planera na lodówkę? Lubisz mieć wszystkie zapiski pod stałą kontrolą i zawsze w zasięgu wzroku? Wybierz planer miesięczny w wymiarze 30×40. To idealny format, który wpasuje się do Twojej kuchni. Dzięki różnym kolorom do wyboru możesz wybrać ten, który pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza. Planer możesz zamocować do ściany (na dystanse lub specjalne naklejki) lub na magnes np. do lodówki. Wybierz co wolisz! Właśnie o to w tym chodzi – design, funkcjonalność, planer w pełni dopasowany do Ciebie i Twojego wnętrza. Planer plexi możesz wybrać w formacie poziomym lub pionowym w zależności od tego jak lubisz.

Planer dzienny lub tygodniowy – wszystko pod kontrolą

Lubisz zaplanować sobie każdy dzień osobno? Podzielić zadania na priorytety i te mniej ważne sprawy? Idealnie sprawdzi się planer dzienny. Możesz zawiesić go na lodówce lub dzięki pięknej podstawce postawić go w dowolnym miejscu – biurko, komoda, konsola. Zapisuj, wymazuj i zawsze pamiętaj o tym co w danym dniu najważniejsze. Planer plexi z podstawką drewnianą lub metalową to świetny wybór do biura, który nie tylko pomoże Ci w uporządkowaniu dnia, ale też świetnie wygląda!

A dla tych z Was, którzy wolą zaplanować cały tydzień z góry, polecamy wybrać nasz planer tygodniowy. Dzięki prostemu formatowi, w łatwy sposób zapiszesz wszystko co ważne z uwzględnieniem każdego dnia tygodnia. Planer tygodniowy z plexi możesz zawiesić na ścianie (specjalne naklejki), lodówce (dzięki magnesom) lub umieścić na jednej z podstawek – drewniana lub metalowa.

Plan lekcji – idealny dodatek do pokoju dziecka

Dobrze wiemy, że plan lekcji potrafi się zmieniać kilkanaście razy podczas semestru. Ciągłe przekreślanie, nadpisywanie innego przedmiotu, aż w końcu robi się spory bałagan. Wybierz nasz plan lekcji z plexi. Zapisuj, wymazuj, poprawiaj i tak wiele, wiele razy. Dzięki temu to wybór na lata, a dodatkowo świetny dodatek do pokoju dziecka lub nastolatka. Wystarczy, że wybierzesz ulubiony kolor, podstawkę drewnianą lub metalową, albo powiesisz go na ścianie lub magnesach.

Jesteśmy przekonani, że każdy z wyborów będzie gwarancją dobrej organizacji. Połączenie funkcjonalności, uniwersalności i pięknego designu sprawi, że planowanie stanie się przyjemnością. Dodatkowo nasze planery to świetna dekoracja każdego wnętrza. Wybierz planer, który trafia w Twoje potrzeby, dobierz ulubiony kolor i korzystaj w pełni z mnóstwa możliwości jakie oferuje! Planno.pl to przestrzeń dla Twoich planów i marzeń. Daj się przekonać do planowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *