CategoriesPlanery

Pomysł na pustą ścianę – planer od Planno

Zastanawiasz się nad dekoracją do swojego wnętrza? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które pozwoli dokładnie zaplanować intensywne dni w każdym tygodniu lub miesiącu. Jeśli przeraża Cię codzienny natłok zajęć, zapominasz o swoich obowiązkach, to planer od Planno.pl jest najlepszym sposobem na zorganizowanie pełnego dnia. Układanie harmonogramu z wyprzedzeniem to metoda, która zapewni poczucie komfortu i pomoże osiągnąć zamierzone cele. W tym celu możemy wykorzystać fantastyczne planery na pustą ścianę, lodówkę czy biurko. Sprawdź różne typy planerów i wybierz ten, który idealnie pasuje na Twoją pustą ścianę!

Pusta ściana we wnętrzu – co zawiesić?

Chyba najczęstszym problemem spotykanym we wnętrzu jest problem pustej ściany. Dotyczy to głównie takich pomieszczeń jak kuchnia, gabinet, pokój dziecka, sypialnia, a nawet salon.

Czy Ty również spotkałeś się z taką sytuacją, kiedy nie możesz wymyślić nic kreatywnego, a jednocześnie funkcjonalnego, co świetnie sprawdzi się w Twoim wnętrzu?

Wychodząc naprzeciw takim problemom, zaprojektowaliśmy planery z plexi. Dlaczego z plexi? O tym dokładniej przeczytasz w tym artykule.

Planer miesięczny w formacie 50×70 to świetny pomysł na pustą ścianę w przedpokoju, kuchni lub salonie. Jego minimalistyczny wygląd sprawia, że pasuje do każdego stylu we wnętrzu. Zapisuj, planuj, wymazuj, a jednocześnie ciesz się pięknie urządzonym wnętrzem! Planer mocowany jest na specjalne dystanse dołączone w zestawie.

Pomysł na pustą ścianę w pokoju dziecka

A co, jeśli problem pustej ściany dotyczy pokoju dziecka lub nastolatka? Świetnym pomysłem może być plan lekcji wykonany z plexi. Jego uniwersalność sprawia, że plan lekcji możesz zawiesić na ścianie, lodówce, a kiedy ta opcja znudzi się dzieciom, planer dzięki dedykowanej podstawce, można postawić na biurku.

Pusta ściana to również częsty problem z gabinecie lub biurze. Pamiętajmy, że miejsce pracy powinno nas motywować, cieszyć – wcale nie musi być nudne! Proponujemy Ci nasz planer miesięczny (pionowy lub poziomy) albo tygodniowy w wielu wariantach do wyboru, Jesteśmy przekonani, że planer z plexi to fantastyczny pomysł na pustą ścianę w gabinecie!

Planer możesz wybrać w kolorze czarnym, beżowym, różowym, miętowym lub transparentnym. Do planerów dobierz również pisaki kredowe oraz inne akcesoria dedykowane naszym planerom z plexi.

Nowy wymiar planowania z Planno.pl!

Który planer wybierasz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *