Dowiedz się więcej!

Planery powstały z myślą o pięknych wnętrzach, gdzie każdy detal ma znaczenie. Cenimy sobie ponadczasowość, jakość oraz design.

To idealny wybór dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia, miesiąca bez planowania, albo dopiero chcą zacząć swoją przygodę z planowaniem.

Dzięki naszym planerom stanie się to o wiele łatwiejsze. Planer miesięczny lub tygodniowy możesz zawiesić w widocznym miejscu na ścianie, lodówce lub postawić na biurku dzięki specjalnie dedykowanym podstawkom.

Planery są wykonane z plexi, co daje nam możliwość korzystania z nich przez wiele lat. Możesz zapisywać, zmazywać, zakreślać i tak od nowa. Koniec z kupowaniem co roku nowego planera, albo zawieszaniem kilkudziesięciu karteczek z ważnymi terminami. Wystarczy Ci planer od Planno.

Wybierz swój idealny planer spośród kilku topowych kolorów oraz dostępnych wymiarów.

Jesteśmy przekonani, że to nie tylko element ułatwiający codziennie funkcjonowanie, ale również świetny dodatek do Twojego wnętrza.

planno

Jak dbać o planery?

Aby planer służył Ci przez wiele lat, należy o niego odpowiednio dbać. Zwróć uwagę na punkty poniżej.

1. Podstawą jest używanie ściereczki z mikrofibry, która dzięki delikatnej strukturze nie uszkodzi powłoki planera.

2. Pamiętaj, aby przy zawieszaniu planera, czy odkładaniu go na podstawkę zachować delikatność. Powłoka z plexi jest powłoką wrażliwą na zarysowania lub uderzenia, dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o planer. Nie kładź planera na chropowate powierzchnie i nie opieraj o ostre krawędzie.

3. Do zapisywania notatek na planerze używaj tylko przeznaczonych do tego specjalnych markerów. Świetnie sprawdzi się pisak kredowy. Pisaki znajdziesz w kategorii akcesoria. Dzięki swoim właściwościom nie wnikają w strukturę plexi, dlatego po zmazaniu notatek nie zostaną żadne ślady oraz smugi.

Tak jak o wszystkie piękne dodatki do domu trzeba dbać, tak jest również w przypadku naszego planera. Planery z plexi są wykonane z największą starannością i dbałością o każdy detal. Ty również o niego zadbaj 😊